Класичен дом2023-03-09Т06:06:42+00:00

Основна синтетичка технологија

Фокусирајте се на безжичен пренос и контрола на движењето 20 години

разберете нè

Wixhc е професионален бренд во областа на безжичен пренос и CNC контрола на движење

Ние им обезбедуваме на клиентите машински алатки ЦПУ、Дрвоста、Камен、метал、Висока технологија во стакло и други преработувачки индустрии、ниска цена、високи перформанси、Безбеден производ、Решенија и услуги。

Иновативен тим за истражување и развој

Стратегијата за развој на компанијата е јасна,Иновации на производи,Ефикасен деловен модел,Диверзифицирана тимска култура,Формиран комплетен сет на системи и механизми за иновации,Имајте иновативен тим за истражување и развој и силна сила за истражување и развој,Обезбедете силна гаранција за решенија и производи за ЦПУ。

Проверете дали решението и производот се соодветни за вас

Нашите производи се брзи、Посно、Фокус на пазарот。

Ние сме во повеќе од 40 земји ширум светот、150Типични апликации се акумулирани во повеќе индустрии и десетици илјади клиенти。Ние се засноваме на реалните потреби на клиентите и повратните информации за апликацијата,Континуирано оптимизирање и подобрување на производите,За да ги задоволиме вашите потреби。Можеме да прилагодиме решенија и производи според вашите потреби。

На барање、Крос-систем、Корисник на пан

Сè започнува од вашата вистинска апликација。

Компанијата инсистира на интегрирање на основните патентирани технологии,Идејата за нов живот! Конвергирајте ги најосновните технологии,Се применува на решенија и производи,Направете непрекинати напори за подобар живот на еколошките партнери и вработените。

Wixhc Core Synthesis Technology е посветена да стане најголемата компанија за CNC во светот,Направете ја тоа како најдоверлива компанија во светот。

Помогнете му на вашиот бизнис да го однесе на следното ниво

Каде е контролата на движењето,Каде се производите на технологијата за синтеза на јадрото Wixhc。Постепено станавме една од највлијателните брендови во областа на ЦПУ ЦНЦ,Континуирано создавајте максимална вредност за клиентите и инвеститорите,Оди рака под рака,Развијте заедно,Напредок заедно。Конвергирана основна технологија,Се применува на производи;Направете непрекинати напори за добар живот на нашите клиенти и вработени。

Познајте нè малку повеќе

Основни новини за технологијата

Последниве години,Компанијата продолжува да добива голем број патентирани основни технологии。Ние сме во повратни информации од корисниците、Апликации、Направени се нови откритија во технолошките иновации,Чекори кон повисока и подалечна цел。

2023Фестивал на средината на есента и известување за државен празник

September 26th, 2023|Интеграција на сите компоненти на CNC системот (дигитален контролер|

Совети:Нарачките можете нормално да ги правите за време на празниците,10Организирајте пратки почнувајќи од 7 јули

победа-победа|Обука за производи за машински алати (група) Чонгкинг

September 8th, 2023|новости за компанијата|

Технологијата ја предводи паметната иднина и Одделот за технологија за електронски рачни тркала Core Synthetic Wireless влегува во „Осумнаесет Архати“ на кинеската индустрија за машински алати - Chongqing Machine Tool (Group) Co., Ltd. лансира обука за производи за безжични електронски рачни тркала и индустриски далечински управувачи Chongqing Machine Tool (Група) Машинските алати Чонгкинг покриваат машински алати за обработка на опрема、Паметно производство、 Стругови и машински центри、Тоа е водечко претпријатие во кинеската индустрија за алати за менувачи во многу полиња, како што се сложени алати за сечење.、 Функции и апликации на безжичните индустриски далечински управувачи. Преку обука и комуникација, клиентите имаат подлабоко разбирање за производите и спроведуваат тестирање на производите на лице место. Обука на лице место По техничко тестирање, безжичните индустриски далечински управувачи Xinhehe може да се прилагодат на различни на машински алати на клиентите.

победа-победа|Обука за производи за машински алат Кунминг група за општа технологија

September 4th, 2023|Интеграција на сите компоненти на CNC системот (дигитален контролер, новости за компанијата|

Водечката обука за технологија, Одделот за технологија за безжична електронска рачна тркала Core Synthesis отиде во Kunji 0 Distance за да спроведе активности за обука на производи за клиентите и заврши успешен тест на системот Siemens one. Моделот на производот за оваа обука е XWGP-ETS, кој е посветено безжично електронско рачно тркало Рачното тркало е на местото за обука Нашето одговорно техничко лице го гледа изгледот на производот.、перформанси、参数等进行了详尽讲解 并现场为客户答疑 技术人员还针对西门子最新one系统进行测试 并取得了成功 到目前为止 无线电子手轮XWGP-ETS可与 西门子808D/828D/840Dsl/one 系统完美匹配 XWGP-ETS产品介绍

Леле-не знам што друго да кажам。Ова е најдобриот производ што некогаш сум го видел。Јас сум главен технички инженер на компанија од меѓународна групација,Овој производ ме изненади。

Маркетинг чудовишта, Претходен клиент

Најголемото чувство од тимот на Викс е:Обезбедете одлична техничка поддршка и совршена услуга по продажбата,Внимателно слушајте ги мислењата на корисниците,И продолжете да го подобрувате и подобрувате производот。

Стивен Кронин, CTO на меѓународно позната компанија CNC

Побрзајте и приклучете се во редовите на 10.000+ задоволни клиенти ширум светот!

Консултирајте се и купете сега!

Добредојдовте на Xinshen Technology

Core синтеза технологија е компанија за истражување и развој、произведуваат、Продажба како високо-технолошко претпријатие,Фокусирајте се на истражување за пренос на податоци и контрола на движење на безжични податоци,Посветено на индустриски далечински управувач、Безжична електронска ракавка、Далечински управувач со ЦПУ、Контролна картичка、Интегриран ЦПУ систем и други полиња。Им благодариме на сите сектори на општеството за нивната силна поддршка и несебична грижа,Им благодарам на вработените за напорната работа。

Официјални најнови вести на Твитер

Интеракција со информации

Пријавете се за најновите новости и новости。не се грижи,Ние нема да испратиме спам!