administratori

Shtëpi|administratori

Rreth administratori

Lorem ipsum karrota, procedurat e përmirësuara të monitorimit. Për performancën e tërhequr të urryer, shtatzënë pellentesque urna varius vitae. Sidoqoftë dui lorem, Në universitare dhe universitare, në kohë, as frikë nga. mauris, vetëm pasuri të patundshme në luginën e futbollit, felis enim ornare nisi i jetës,.
Ky është një mesazh i personalizuar që mund ta personalizoni në administratorin tuaj!

Chengdu Xinhesheng Technology u prezantua në Ekspozitën e Veglave të Makinerisë Shanghai 2021

Ekspozita e Shanghai Tool Machine (CME) është më e famshmja e Kinës、Një nga ekspozitat më me ndikim të mjeteve të makinerisë。Organizuar nga Byroja e Zhvillimit të Tregtisë së Jashtme të Ministrisë së Tregtisë。Përqendrohuni në veglat e makinerive prerëse metalike、makinë formuese metalike、Mjete prerëse sasiore、Aksesorë për vegla makine、Fabrika inteligjente dhe produkte të tjera të markave të njohura botërore dhe teknologji të fundit,Është një dritare ndërkombëtare për nivelin e zhvillimit dhe informacionin më të avancuar të industrisë globale të prodhimit të pajisjeve,Alsoshtë gjithashtu një platformë tregtare për prokurimin e centralizuar të produkteve të teknologjisë më të fundit të pajisjeve të mjeteve makinerike në Kinën Lindore dhe të gjithë vendin。 Ekspozita e Shangait Machine Tool Ekspozita e fundit CME me një sipërfaqe totale prej 130,000 metra katrorë,1500 kompani ekspozuese,Numri i ekspozuesve arriti në 130,000。Shanghai Machine Tool Show CME sjell një formacion dhe shkallë të re për tu goditur,Të vendosur për të krijuar një nivel kombëtar të nivelit të lartë të festës së tregtimit të mjeteve të makinës。 Ekspozita e Mjeteve të Makinerisë në Shanghai CME është bërë gradualisht një dritare e nivelit kombëtar për të shfaqur nivelin e avancuar dhe informacionin më të avancuar të industrisë së prodhimit të pajisjeve të vendit tim.,Është një platformë autoritative për prodhimin tradicional të pajisjeve të vendit tim dhe ndërmarrjet e reja inteligjente të prodhimit të pajisjeve për të treguar lartësinë e tyre të zhvillimit dhe disa industri dhe teknologji të ekspozuesve për audiencën profesionale globale.,Ai ofron mundësi shfaqjeje për ndërmarrjet e markave me konkurrencë thelbësore dhe ndikim ndërkombëtar,Është gjithashtu një shfaqje e imazhit të korporatës për ndërmarrjet e prodhimit të pajisjeve,Kërkoni bashkëpunim në treg、Zgjeroni ndikimin e industrisë、Zgjedhja më e mirë për të eksploruar mundësitë e tregut。 në këtë ekspozitë,Produktet e shfaqura nga kompania jonë,Mori interes të madh dhe vëmendje të gjerë nga ekspozuesit brenda dhe jashtë vendit。 Ekspozita 3-ditore (6-8 maj).,Stenda Core Synthetic tërhoqi ekspozues të shumtë për të ndaluar,Stafi është gjithmonë entuziast、Komunikoni me durim me ekspozuesit,Karakteristikat dhe avantazhet e ekspozitave u shfaqën gjallërisht nën fjalimet dhe demonstratat e mrekullueshme të stafit.,Pasi audienca profesionale dhe ekspozuesit në vend kanë një kuptim të caktuar të produkteve,tregoi një synim të fortë për të bashkëpunuar。 Në industrinë e sotme të turbullt të telekomandës CNC,Të kuptosh kërkesën është të kuptosh të nesërmen。Sinteza bërthamore do të jetë më e pjekur、qëndrim profesional,Siguroni profesionalizëm për industrinë e veglave të makinerisë、zgjidhje efikase,Kontribuoni në prosperitetin dhe zhvillimin e industrisë së veglave të makinerisë!

Nga |2021-05-12T02:51:46+00:0011 maj, 2021|lajmet e kompanisë|0 Komente

Jeta është më shumë se punë,Dhe një grup njerëzish—Pjeshkë Longquanyi duke zgjedhur një turne një ditor

Përfitimet e kompanisë janë përsëri këtu! Koha është si një kal i bardhë që kalon pranë,2019Gjysma e vitit,Në mënyrë që të dëshirojmë qëllimin e arritur në gjysmën e dytë të vitit,Pasuroni jetën kulturore të punonjësve,Përmirësoni më tej frymën e ekipit,710 të muajit,Xinhesheng Technology Co, Ltd organizoi një udhëtim një-ditor në qytetin e lindjes të luleve të pjeshkës në Longquanyi。 le të shkojmë shëtitje? Shkoni të zgjidhni pjeshkë? Shkoni hani ~ Shkoni hani ~ Shkoni hani Turkey Çaj Turqi? Herët në mëngjes,Shokët e vegjël nuk e durojnë dot një nga një! Më në fund u nisëm! Tjetra, ju lutemi shikoni gjurmët tona. Foto në grup

Nga |2020-08-13T01:31:25+00:0012 korrik, 2019|lajmet e kompanisë|0 Komente

Njoftim për ndryshimin e SWGP ballë për ballë

Njoftim I dashur klient: Faleminderit për besimin dhe mbështetjen tuaj të vazhdueshme për ne,Së pari cilësia,Fryma e parë e klientit,Tani e tutje, rrota jonë elektronike SWGP pa tel është ndryshuar nga paneli PVC i mëparshëm në panelin metalik prej alumini,Avantazhet e azhurnimit të këtij produkti:Rezistencë e fortë ndaj korrozionit,Butonat ndihen mirë;pa pluhur,Temperatura e lartë dhe e ulët nuk është e lehtë për tu prishur。(Foto është si më poshtë),Teknologjia Xinhesheng do t'ju sjellë produkte dhe shërbime më të mira。 Cer futboll ose ekspozim si kamera. Rele e kancerit të gjirit dhe proteina zhvilluese, nec rutrum odio tristique. Deri tani keni nevojë për shumë domate të rrjedhshme. Për në kufij. Trishtimi më i madh i sterilizuar i luginës. Jasmine karrota zhvilluesit e butë të buzëqeshjes ju lutem. Thjesht në volejboll në natyrë, ndonjë proteinë

Nga |2020-08-13T01:35:38+00:0023 Prill, 2019|lajmet e kompanisë|0 Komente

Urime për Core Synthesizing Technology për marrjen e autorizimeve të shumta për patentat kombëtare

Urime për Core Synthesizer Technology për marrjen e një numri autorizimesh për patentat kombëtare.,Chengdu Xinhesheng Technology Co, Ltd ka edhe 3 patenta dhe ka marrë çertifikata patente nga Zyra Shtetërore e Pronësisë Intelektuale。Patentat e saj janë:1、Rrota dore elektronike pa tel (MACH3 WHB04B),Nr. I Patentës:ZL 2018 3 0482726.2,Data e aplikimit për patentë:201829 gusht,Data e njoftimit të autorizimit:201908 Mars。2、Rrota dore elektronike pa tel (rrota elektronike e përmirësuar wireless-STWGP),Nr. I Patentës:ZL 2018 3 0482780.7,Data e aplikimit për patentë:201829 gusht,Data e njoftimit të autorizimit:201908 Mars。3、Rrota dore elektronike pa tel (tipi bazë-BWGP),Nr. I Patentës:ZL 2018 3 0483743.8,Data e aplikimit për patentë:201829 gusht,Data e njoftimit të autorizimit:201908 Mars。

Nga |2020-01-08T07:55:19+00:004 Prill, 2019|lajmet e kompanisë|0 Komente

"Kohezioni,Puno dhe ji i lumtur "--— Simsex Technology Spring Outing Report

"Kohezioni,Puno dhe ji i lumtur "--— Simsex Technology Spring Outing Event Report Yangchun March,Pranvera është e bukur,Gjithçka që ka dremitur për një dimër fillon të rimëkëmbet gradualisht,Jeta që ka qenë në depresion gjithë dimrin po shkëlqen me një vitalitet të ri。Të falënderoj të gjithë kolegët e mi për përpjekjet e tyre të pandërprera për zhvillimin e kompanisë,Përmirësoni kohezionin e ekipit,Pasuroni jetën kolektive,Lërini të gjithë të pushojnë,Me një shpirt më të plotë,Përballuni me jetën me një qëndrim më pozitiv。Në të njëjtën kohë, për të rritur shkëmbimin dhe komunikimin midis kolegëve。327 Mars,E merkure,Kompania organizon të gjithë punonjësit për të dalë për shëtitje pranverore në Sanshenghua Township, Jinjiang District, Chengdu。 Ora 9 e mëngjesit,Përballë diellit të mëngjesit,Me flladin e ngrohtë të pranverës,Të gjithë punonjësit e kompanisë u nisën me përbërjen,10Mbërrini në destinacionin-Sansheng Flower Township。Sipërfaqja e saj e përgjithshme është 15,000 mu,Përfshirja e fshatit Hongsha、Fshati i lumturisë、Fshati Ma、Fshati Wanfu、Pesë fshatra në fshatin Jiangjiayan,Shtë një model për ndërtimin e një fshati të ri socialist në të gjithë vendin。Sansheng Flower Township është një temë e ndonjë gjëje interesante, bujqësisë për kohën e lirë dhe turizmit rural,Vendosni pushimet e kohës së lirë、ndonjë gjë interesante、Darka & Argëtim、Takimet e biznesit janë të barabarta me një vendpushim ekologjik dhe të kohës së lirë në periferi të qytetit。Shtëpi në fermë Huaxiang、Gëzuar Merlin、Kopshti i krizantemës Tori、Pellgu i Lotusit drita e hënës、Pesë pikat piktoreske në Jiangjia Perime Field quhen Chengdu "Pesë Lule të Arta",Ka krijuar me sukses një spot skenik kombëtar të nivelit AAAA。 Hyni në Sansheng Lule Township,Dukemi se jemi në një det me lule,Kjo është një foto meka,Fytyrat e kolegëve të mi ishin mbushur me buzëqeshje të lumtura,Me "krahasim"、"Dora e gërshërëve"、"Puthja e luleve" dhe pozat e tjera gjithashtu ngrijnë këtë moment të bukur。 mesdite,Të gjithë mbledhin "Miss Tian's Garden",Shijoni Barbecue-n tonë për drekë。Zonjusha Tian's Garden,Vendi i mbledhjes në stilin mesdhetar。"Trajtimi" i industrisë së Barbecue në Sanshenghua Township,Vlerësimi renditet i pari。Tifoz i vogël i artit të freskët,Ngjyra dhe e gjallë,Mos kini aromë! Shikoni përbërësit e freskët dhe të shijshëm,Nuk mund të ndihmoj por të bie poshtë,Disa njerëz mbajnë përbërës,Disa njerëz Barbecue,Disa njerëz mbajnë pije,Ne jemi si një grup bletësh punëtore,Gjithçka po ecën në mënyrë të rregullt,I gjithë kopshti është plot me të qeshura。 Pas pak,Shpërthimet e aromës që loton gojën rrezatojnë nga kopshti,Hani Barbecue tonë。"Kuzhina e errët" një ndjenjë kënaqësie dhe arritje në mënyrë spontane,Ne kete moment,Të gjithë morën hellët për të treguar duart,Shijoni zanatin tuaj,Aftësitë e të gjithëve në Barbecue janë të pabarabarta,Por të gjithë janë seriozë,Dua të kontribuoj në forcën time,sot,Të gjithë janë kuzhinierët më të mirë! Në delikatesë,Të gjithë shtyjnë kupën dhe ndryshojnë kupën,Komunikoni emocione。 pasdite,Kompania organizoi aktivitete të zhvillimit të ekipit dhe shah dhe karta、bilardo、pingpong、fotografia、Konkurrenca e luleve。Tjetra janë aktivitetet falas,Disa shkojnë në tregun e afërt të luleve për të parë lulet,Disa grupe vizitojnë atraksionet e ndryshme të shtëpisë në fermë në grupe,Dhe bëj foto,Përmirësoni ndjenjat e ndërsjella。 Ora 6 e mbrëmjes,Dielli është akoma i ngrohtë,Ne organizojmë një udhëtim përsëri në qytet,Fundi i një dite shëtitje në natyrë,Ndihem pak e lodhur,Por unë jam shumë i lumtur。 Shëtitje pranverore,Jo vetëm që të gjithë shijuan peisazhin e bukur,relaksohuni,Gjithashtu lehtëson presionin e punës dhe jetës。Unë besoj në punën e ardhshme,Ne do t'i përkushtohemi punës me një entuziazëm më të plotë të punës,Kontribuoni në zhvillimin e fuqishëm të kompanisë。 Pranvera e bukur,Ne lundruam,Ne jemi krenarë sepse jemi të rinj,Ne jemi krenarë sepse jemi një ekip koheziv,Ne jemi krenarë sepse jemi anëtar i Core Technology!

Nga |2020-01-08T07:54:51+00:001 Prill, 2019|lajmet e kompanisë|0 Komente

Njoftim për lançimin e qendrës inteligjente të thirrjeve zanore nga Core Synthesizer

Të nderuar partnerë ekologjikë: Përshëndetje! Për t'ju ofruar shërbim më të mirë,Krijoni një imazh të mirë të markës së korporatës,Nga data 28 dhjetor 2018, kompania jonë do të mundësojë plotësisht sistemin inteligjent të qendrës së thirrjeve zanore,Numri i centralit është:028-67877153。Ka një sistem navigimi profesional me zë,Mund të përmirësojë shumë aftësitë e shërbimit ndaj klientit,Vendosni strategji të shumta përgjigjeje për të mbuluar skenarë të ndryshëm të shërbimit ndaj klientit。 Core Synthesis Technology është një kompani kërkimore dhe zhvillimore、prodhojnë、Shitjet si një ndërmarrje e teknologjisë së lartë,Përqendrohuni në kërkimin e transmetimit të të dhënave pa tel dhe kontrollit të lëvizjes,Angazhuar në telekomandë industriale、Rrota dore elektronike pa tel、Telekomanda CNC、Karta e kontrollit të lëvizjes、Sistemi i integruar CNC dhe fusha të tjera。Ne jemi në industrinë e mjeteve CNC、Njoftime、Guri、metali、Qelqi dhe industritë e tjera të përpunimit u ofrojnë klientëve konkurrencën kryesore të teknologjisë、çmim i ulët、performancë e lartë、Produkte të sigurta dhe të besueshme、Zgjidhjet dhe shërbimet,Bashkëpunim i hapur me partnerë ekologjikë,Vazhdoni të krijoni vlerë për klientët,Çlironi potencialin pa tel。 2019,Do ta bëjmë si gjithmonë,Ju ofrojnë cilësi më të mirë、Shërbim më i vëmendshëm!

Nga |2020-01-08T07:54:16+00:0026 dhjetor, 2018|lajmet e kompanisë|0 Komente

Lajme te mira! Urime të përzemërta për Core Synthetic Technology për renditjen nr. 1 në provincën Sichuan nga bashkëmoshatarët e Dingding të Alibaba!

Lajme te mira! Urime të përzemërta për Core Synthetic Technology për renditjen nr. 1 në provincën Sichuan nga bashkëmoshatarët e Dingding të Alibaba! Chengdu Core Synthesis Technology Co., Ltd. është një kërkim dhe zhvillim、prodhojnë、Shitjet si një ndërmarrje e teknologjisë së lartë,Përqendrohuni në kërkimin e transmetimit të të dhënave pa tel dhe kontrollit të lëvizjes,Ne u ofrojmë klientëve performancë të lartë me teknologjinë bazë、Produkt i sigurt dhe i besueshëm、Zgjidhjet dhe shërbimet。 Në numrin e madh të partnerëve ekologjikë (klientë、furnizuesit) me besimin dhe mbështetjen e,Dhe me përpjekjet e përbashkëta të të gjithë kolegëve në Core Synthesis Technology,Core Synthetic Technology fitoi vendin e parë në provincën Sichuan në renditjen e kompanive homologe në të njëjtin qytet të Alibaba DingTalk。 Ali Dingding aktualisht ka më shumë se 7 milionë kompani të regjistruara,Numri i përdoruesve tejkaloi 100 milionë。Renditja e Ali DingTalk si një tregues gjithëpërfshirës i të dhënave,Reflektoni efikasitetin e ndërmarrjeve në epokën e reve celulare、Siguria、shkalla e informatizimit,dhe efikasitetin e bashkëpunimit në zyrë、Mënyra e shkëlqyer e punës、Përsosja e strukturës organizative、Performancë gjithëpërfshirëse për sa i përket efikasitetit të komunikimit në zyrë。 88qielli,Arritëm një qëllim të vogël,Nr. 1 në provincën Sichuan。Faleminderit për besimin dhe mbështetjen e partnerëve ekologjikë,Dhe studentët e ekipit të teknologjisë së sintezës bazë gjatë këtyre 88 ditëve,dhënie e ndërgjegjshme dhe vetëmohuese。E ardhmja është e ndritshme,Le të mbajmë qëllimin tonë origjinal,ruaju nga arroganca,leviz,Në të njëjtën kohë, shpresoj të vazhdoj të marr mbështetjen e partnerëve ekologjikë,Le t'i japim një lojë të plotë potencialit (të kufizuar) me valë për t'u ofruar klientëve produkte dhe shërbime më të mira。Eja!

Nga |2020-01-08T07:53:23+00:0020 dhjetor, 2018|lajmet e kompanisë|0 Komente

E rëndë! Core Synthesis Technology (wixhc) ka arritur një bashkëpunim strategjik me ArtSoft (Mach3) të Shteteve të Bashkuara!

E rëndë! Core Synthesis Technology (wixhc) ka arritur një bashkëpunim strategjik me ArtSoft (Mach3) të Shteteve të Bashkuara! Çdo hap është krijimi i lartësive të reja të teknologjisë së sintezës së bërthamës (wixhc),Një tjetër moment i rëndësishëm në histori。201810 dhjetor,Core Synthesis Technology (wixhc) dhe aleanca e fortë e Shteteve të Bashkuara ArtSoft (Mach3).,Bëhuni një partner strategjik i sistemit CNC (CNC).。Ky bashkëpunim lehtëson të dyja palët për të përmirësuar më tej efikasitetin e përgjithshëm operacional,Krijoni vlerë më të madhe biznesi。 Produktet harduerike Wixhc janë ndër më të mirat në industrinë CNC,Produktet softuerike American ArtSoft (Mach3) dalin në krye në këtë fushë,Të dy produktet përdoren gjerësisht në torno CNC、Makinë për gdhendje、Qendra e përpunimit、makinë për përpunimin e drurit、makinë gdhendjeje për përpunimin e drurit、Makinë për gdhendje të protezave mjekësore、makinë për shënjimin me lazer、Makinë prerëse plazma、makinë prerëse me flakë、Makinë për bërjen e pllakave me gravure me lazer、Makinë për prodhimin e pllakave flexo me lazer dhe fusha të tjera。 Kombinimi i kinezes dhe perëndimore,E fortë dhe e butë。Ky bashkëpunim strategjik,Jo vetëm që është e favorshme për krijimin e një marrëdhënieje të qëndrueshme dhe të qëndrueshme bashkëpunimi midis dy palëve,Përparësitë plotësuese,përfitim reciprok,Më e favorshme për zhvillimin afatgjatë të të dyja palëve。Ne besojmë fort,Core Synthesis Technology (wixhc) dhe ArtSoft (Mach3) në fushën e CNC,Ata mund të kërcejnë mirë me njëri-tjetrin,Padyshim që do të sjellë më shumë mundësi dhe surpriza për klientët në industrinë CNC。

Nga |2020-01-08T07:52:51+00:0010 dhjetor, 2018|lajmet e kompanisë|0 Komente

Deklaratë për paraqitjen e produkteve të falsifikuara të kompanisë sonë në treg

Konsumatorët kryesorë sintetikë: Faleminderit për mbështetjen tuaj afatgjatë për produktet e sintezës bazë。 Produktet e falsifikuara të kompanisë sonë janë shfaqur në treg kohët e fundit,Dhe shitet në shumë dyqane,Kompania WHB03-L、WHB04-L u ndërpre plotësisht në qershor 2018,Dhe zëvendësuar nga modelet e tij të përmirësuara WHB03B dhe WHB04B-4/-6。Të gjitha produktet tona janë të shënuara,Ju lutemi kushtojini vëmendje ekzaminimit përpara se të blini,Shmangni dëmtimin e të drejtave,Kompania jonë nuk ofron asnjë mbështetje teknike dhe shërbim pas shitjes për produkte imituese。 Me anë të kësaj deklaroj! Chengdu Xinheshheng Technology Co., Ltd. 13 korrik 2018

Nga |2020-01-08T07:51:45+00:0013 korrik, 2018|lajmet e kompanisë|0 Komente

Njoftim për zëvendësimin e WHB04-L të vjetër me WHB04B-4/-6 të re

Njoftim për WHB04B-4/-6 të ri duke zëvendësuar WHB04-L të vjetër Të nderuar klientë të rinj dhe të vjetër: Faleminderit për mbështetjen tuaj afatgjatë për Teknologjinë Sintetike,Sepse furnizuesi i çipit ndaloi prodhimin,Rrota e vjetër me valë elektronike MACH3 WHB04-L është ndërprerë,Do të zëvendësohet nga rrota e re elektronike me valë MACH3 WHB04B-4/-6,Performancë më e qëndrueshme, Mbështetni më shumë akse,Më poshtë është një tabelë krahasimi:

Nga |2020-01-08T07:51:19+00:0015 maj, 2018|lajmet e kompanisë|0 Komente

Mirësevini në Teknologjinë Xinshen

Core Synthesis Technology është një kompani kërkimore dhe zhvillimore、prodhojnë、Shitjet si një ndërmarrje e teknologjisë së lartë,Përqendrohuni në kërkimin e transmetimit të të dhënave pa tel dhe kontrollit të lëvizjes,Angazhuar në telekomandë industriale、Rrota dore elektronike pa tel、Telekomanda CNC、Karta e kontrollit të lëvizjes、Sistemi i integruar CNC dhe fusha të tjera。Ne falënderojmë të gjithë sektorët e shoqërisë për mbështetjen e tyre të fortë dhe kujdesin vetëmohues,Faleminderit punonjësve për punën e tyre të palodhur。

Lajmet e fundit zyrtare në Twitter

Ndërveprimi i informacionit

Regjistrohuni për të rejat dhe azhurnimet më të fundit。mos u shqeteso,Ne nuk do të dërgojmë spam!