Lajme

lajmet e kompanisë

Lajme2019-12-23T08:17:35+00:00

Lajmet e fundit

Urime për Core Synthesizing Technology për marrjen e autorizimeve të shumta për patentat kombëtare

Lajme nga kjo gazetë para disa ditësh,Chengdu Xinhesheng Technology Co, Ltd ka edhe 3 patenta dhe ka marrë çertifikata patente nga Zyra Shtetërore e Pronësisë Intelektuale。Patentat e saj janë:1、Rrota dore elektronike pa tel (MACH3 WHB04B),Nr. I Patentës:ZL 2018 3 0482726.2。2、Rrota dore elektronike pa tel (rrota elektronike e përmirësuar wireless-STWGP),Nr. I Patentës:ZL 2018 3 0482780.7。3、Rrota dore elektronike pa tel (tipi bazë-BWGP),Nr. I Patentës:ZL 2018 3 0483743.8。

Lexo më shumë

fitim-fitim|Mirë se vini klientët koreanë të vizitojnë kompaninë tonë për inspektim

Nga |1 nëntor, 2023|Kategoritë: lajmet e kompanisë|

Me zgjerimin e thellë të kompanisë sonë në tregjet jashtë shtetit, ajo ka tërhequr vëmendjen e investimeve të shumë tregtarëve nga e gjithë bota. kryetarit të kompanisë dhe ekipit të tij teknik.、Ekipi i tregtisë së jashtme e priti ngrohtësisht vizitën e tij Mingcheng TNC është e angazhuar kryesisht në modifikimin e veglave të makinerive dhe shërbimet teknike.,Është agjenti i përgjithshëm korean i produkteve tona të serisë së rrotave të dorës me valë。prandaj,Fokusi i kësaj vizite është të kuptosh produktet e serisë së rrotave elektronike me valë。Në takimin e shkëmbimit mes dy palëve,Drejtori ynë teknik u dha përfaqësuesve të Mingcheng TNC një shpjegim të thellë të linjës së produkteve të rrotave elektronike të dorës dhe njohurive të lidhura me të.,dhe përgjigjuni pyetjeve përkatëse në vend。 Pas takimit të shkëmbimit,Përfaqësuesit e Mingcheng TNC vizituan zonën tonë të prodhimit、fillimi i vitit të ri,Për ekonominë e kompanisë sonë、Forca teknike është konfirmuar,Dy palët arritën një marrëveshje për bashkëpunim të mëtejshëm të thelluar。

Lajme te mira|Core Synthetic sapo ka marrë certifikatën autoritative ndërkombëtare - certifikimin CE、Testimi dhe certifikimi ROHS

19 tetor, 2023|0 Komente

Në vjeshtën e artë të tetorit, Core Synthetic Technology shton një certifikim të ri ndërkombëtar me autoritet ZTWGP、Produktet e serisë XWGP kaluan me sukses certifikimin CE、Testimi dhe certifikimi ROHS gjithashtu shënon se produktet tona kanë arritur standardet e cilësisë të njohura ndërkombëtarisht.、Standardet e mbrojtjes së mjedisit etj. Bëhu një partner i besueshëm për klientët "Produktet e Serisë ZTWGP Certifikata CE" Certifikata Nr.:NCT23038609XE1-1 "Produktet e serisë ZTWGP testimi dhe certifikimi ROHS" "Produktet e serisë XWGP Certifikata CE" Numri i certifikimit:NCT23038607XE1-1 "Produktet e Serisë XWGP Testimi dhe certifikimi ROHS" CE & Udhëzimet e certifikimit RoHS

fitim-fitim|Trajnim i produkteve Chongqing Machine Tool (Grupi).

September 8th, 2023|0 Komente

Teknologjia udhëheq të ardhmen inteligjente dhe Departamenti i Teknologjisë së rrotave elektronike sintetike sintetike me valë hyn në "Tetëmbëdhjetë Arhat" të industrisë së veglave të makinerisë në Kinë - Chongqing Machine Tool (Group) Co., Ltd. lançon trajnimin e produkteve për rrotat elektronike me valë dhe telekomandat industriale Chongqing Machine Tool (Grupi) Veglat e makinerisë Chongqing mbulojnë veglat e makinerive të përpunimit të ingranazheve、Prodhim i zgjuar、 Torno dhe qendra përpunimi、Është një ndërmarrje lider në industrinë e veglave të makinerive të ingranazheve të Kinës në shumë fusha, si p.sh. veglat komplekse të prerjes. Pamje reale të fabrikës Chongqing Machine Tool (Group). Ky trajnim produkti mbulon rrotën e dorës elektronike sintetike me valë.、 无线工业遥控器的功能及应用 通过培训与交流 客户对产品有了更深的认识 并进行了现场产品测试 现场培训 经过技术测试 芯合成无线工业遥控器可适配客户多款机床 包括立式专配平台、Inverter hidroenergjetik、Platforma e dridhjeve、齿轮机等 立式专配平台

fitim-fitim|Trajnimi i produkteve të veglave të makinerisë Kunming të Grupit të Përgjithshëm të Teknologjisë

September 4th, 2023|0 Komente

Trajnimi kryesor i teknologjisë, Departamenti i Teknologjisë Electronic Handwheel Core Synthesis Wireless shkoi në Kunji 0 Distance për të kryer aktivitete të trajnimit të produktit për klientët dhe përfundoi një test të suksesshëm të sistemit Siemens one. Modeli i produktit për këtë trajnim është XWGP-ETS, i cili është një rrota e dedikuar elektronike me valë.Rrota e dorës ndodhet në vendin e trajnimit Personi ynë teknik përgjegjës shikon pamjen e produktit.、performancës、Parametrat u shpjeguan në detaje dhe iu përgjigjën pyetjeve për klientët në vend. Teknikët gjithashtu testuan sistemin më të fundit Siemens one dhe arritën sukses. Deri më tani, rrota elektronike me valë XWGP-ETS mund të përputhet në mënyrë të përkryer me sistemin Siemens 808D/828D/840Dsl/one Sistemi mbështetës i prezantimit të produktit XWGP-ETS:Mbështet protokollin Siemens S7,Mbështetni PLC të ndryshme të Siemens si S7-200/300/1200,Dhe suporton Siemens virtual PLC.Aktualisht eshte pershtatur me Siemens 808d/828d/840ds/one system l etj.。

111, 2023

fitim-fitim|Mirë se vini klientët koreanë të vizitojnë kompaninë tonë për inspektim

1 nëntor, 2023|0 Komente

Me zgjerimin e thellë të kompanisë sonë në tregjet jashtë shtetit, ajo ka tërhequr vëmendjen e investimeve të shumë tregtarëve nga e gjithë bota. kryetarit të kompanisë dhe ekipit të tij teknik.、Ekipi i tregtisë së jashtme e priti ngrohtësisht vizitën e tij Mingcheng TNC është e angazhuar kryesisht në modifikimin e veglave të makinerive dhe shërbimet teknike.,Është agjenti i përgjithshëm korean i produkteve tona të serisë së rrotave të dorës me valë。prandaj,Fokusi i kësaj vizite është të kuptosh produktet e serisë së rrotave elektronike me valë。Në takimin e shkëmbimit mes dy palëve,Drejtori ynë teknik u dha përfaqësuesve të Mingcheng TNC një shpjegim të thellë të linjës së produkteve të rrotave elektronike të dorës dhe njohurive të lidhura me të.,dhe përgjigjuni pyetjeve përkatëse në vend。 Pas takimit të shkëmbimit,Përfaqësuesit e Mingcheng TNC vizituan zonën tonë të prodhimit、fillimi i vitit të ri,Për ekonominë e kompanisë sonë、Forca teknike është konfirmuar,Dy palët arritën një marrëveshje për bashkëpunim të mëtejshëm të thelluar。

Lajme te mira|Core Synthetic sapo ka marrë 5 certifikata patente,Shtoni arritjet shkencore dhe teknologjike

Nga |1 gusht, 2023|Kategoritë: lajmet e kompanisë|

Në rrugën e kërkimit dhe zhvillimit të teknologjisë së produktit, ekipi kryesor i kërkimit dhe zhvillimit sintetik nuk është ndalur kurrë, duke iu përmbajtur "grumbullimit të teknologjisë bazë,成就新生活”的初心 在产品专利领域再创佳绩 新荣获5项外观设计专利证书 再添科技硕果 《外观设计名称:Telekomanda CNC (PHBO9)》 专 利 号: ZL 2021 3 0419719.X 授权公告日: 2021 fillimi i vitit të ri 11 hënë 26 日 授权公告号: CN 306964504

Malet dhe lumenjtë takohen dhe presin me padurim të ardhmen e "patate të skuqura"|2023viti përqafime poezi dhe distancë

Nga |July 28th, 2023|Kategoritë: E pakategorizuar|

Në Core Synthesis, ne kemi një grup partnerësh me mendje të njëjtë, të cilët shikojnë prapa në të kaluarën dhe kanë një histori të përbashkët dhe shikojnë përpara për të ardhmen me një vizion të qartë. Ne nxitojmë me pasion në rrugën drejt idealeve tona. Me ndihmë të ndërsjellë dhe të vendosur hapat, ne kemi përfunduar qëllimin e vogël të vitit 2023 dhe kemi filluar ndërtimin e ekipit në Guilin. Udhëtimi po pret të ardhmen e "bërthamë" midis maleve dhe lumenjve të bukur. Tani ndiqni hapat e ekipit tonë dhe shkoni në një "udhëtim me re" "! Stacioni i parë:桂林 乘着七月的风在酷暑的“烤“验下 小伙伴们首站来到了山水甲天下的桂林 这里有“青山自是饶奇骨白日相看不厌多”的桂林山水之魂——象鼻山 看着水月洞的倒影的浮于江面之上 绮丽风景散尽了大家心中的烦恼 此刻的我们纵情于这山水之间 尽情享受秀丽美景! 象鼻山风景区 夏日出游怎能缺少“湿身”体验? 没错! 在古东景区我们与清凉瀑布来了一次亲密接触 敢于挑战的小伙伴们纷纷身披雨披、Sandale kashte,逆流而上 穿行于瀑布间

Patenta çon "mençurinë" për të krijuar të ardhmen|Core Synthesis fitoi dy certifikata kombëtare të patentave

Nga |23 mars, 2023|Kategoritë: lajmet e kompanisë|

Fuqizimi i teknologjisë, i angazhuar thellësisht në industri, patentat udhëheqëse, duke krijuar të ardhmen me "inteligjencë". Në rrugën e kërkimit dhe zhvillimit të teknologjisë së produkteve, ekipi Core Synthetic R&D nuk është ndalur kurrë, duke u fokusuar gjithmonë në kërkimin në fushën e transmetimit pa tel. respektimi i "grumbullimit të teknologjisë bazë",成就新生活”的理念 以科技创新助力企业发展 并在兔年伊始强势开局 荣获2项国家专利证书 《一种带旋钮的遥控器》 专利号:ZL2022 2 1311143.0 Data e njoftimit të autorizimit:2023年02月03日 授权公告号:CN 218446504 U 《一种工业遥控器焊接装置》 专利号:ZL2022 22080731.4 Data e njoftimit të autorizimit:2023年02月03日 授权公告号:CN 218426458

Ngarko më shumë postime

Mirësevini në Teknologjinë Xinshen

Core Synthesis Technology është një kompani kërkimore dhe zhvillimore、prodhojnë、Shitjet si një ndërmarrje e teknologjisë së lartë,Përqendrohuni në kërkimin e transmetimit të të dhënave pa tel dhe kontrollit të lëvizjes,Angazhuar në telekomandë industriale、Rrota dore elektronike pa tel、Telekomanda CNC、Karta e kontrollit të lëvizjes、Sistemi i integruar CNC dhe fusha të tjera。Ne falënderojmë të gjithë sektorët e shoqërisë për mbështetjen e tyre të fortë dhe kujdesin vetëmohues,Faleminderit punonjësve për punën e tyre të palodhur。

Lajmet e fundit zyrtare në Twitter

Ndërveprimi i informacionit

Regjistrohuni për të rejat dhe azhurnimet më të fundit。mos u shqeteso,Ne nuk do të dërgojmë spam!