Telekomanda industriale me valë me shumë çelësa DH05

Shtëpi|Telekomandë industriale|Telekomanda industriale me valë me shumë çelësa DH05

Telekomanda industriale me valë me shumë çelësa DH05

$550.00

Telekomanda industriale me valë me shumë çelësa DH05


  • Performanca e qëndrueshme e produktit
  • Distanca e transmetimit 200 metra
  • Funksionim i përshtatshëm

Përshkrim

Specifikimet

kategori Përshkrimi i parametrit
Kanali i komunikimit ISM,433MHZ
furnizimi me energji elektrike Dy bateri alkaline AA
Distanca e transmetimit pa tel 40 metra pa pengesa
Kodifikues 100PPR
Transmetoni fuqinë 10DB
Ndjeshmëria e pranimit -98DB
Numri maksimal i akseve 5boshti
Materiali ABS、PC、aliazh

 

Shqyrtime

Ende nuk ka komente.

Bëhu i pari që rishikon “Telekomanda industriale me valë me shumë çelësa DH05”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë shënuar *

Mirësevini në Teknologjinë Xinshen

Core Synthesis Technology është një kompani kërkimore dhe zhvillimore、prodhojnë、Shitjet si një ndërmarrje e teknologjisë së lartë,Përqendrohuni në kërkimin e transmetimit të të dhënave pa tel dhe kontrollit të lëvizjes,Angazhuar në telekomandë industriale、Rrota dore elektronike pa tel、Telekomanda CNC、Karta e kontrollit të lëvizjes、Sistemi i integruar CNC dhe fusha të tjera。Ne falënderojmë të gjithë sektorët e shoqërisë për mbështetjen e tyre të fortë dhe kujdesin vetëmohues,Faleminderit punonjësve për punën e tyre të palodhur。

Lajmet e fundit zyrtare në Twitter

Ndërveprimi i informacionit

Regjistrohuni për të rejat dhe azhurnimet më të fundit。mos u shqeteso,Ne nuk do të dërgojmë spam!