Shtëpi klasike2020-09-09T02:21:45+00:00

Teknologjia Bërthamë Sintetike

Përqendrohuni në transmetimin me valë dhe kontrollin e lëvizjes për 20 vjet

了解我们

Wixhc是无线传输和CNC运动控制领域的世界领先者

我们为客户提供数控机床、Njoftime、Guri、metali、玻璃等加工行业的高技术、çmim i ulët、performancë e lartë、安全的产品、Zgjidhjet dhe shërbimet。

创新研发团队

公司发展战略明确产品创新经营模式高效团队文化多元化形成了一整套创新体系和机制拥有创新的研发团队和强大的研发实力为CNC解决方案和产品提供强有力的保障

确保解决方案和产品适合您

我们的产品快捷、Ligët、注重市场

我们在全球40多个国家、150多个行业和上万家客户中积累了典型应用我们根据客户的实际需要和应用反馈不断优化和改进产品以满足您的需求我们可以按您的需求定制解决方案和产品

sipas kërkesës、跨系统泛用户

一切从您的实际应用出发

公司坚持融合核心专利技术成就新生活的理念!汇聚最核心的技术应用于解决方案和产品为生态合作伙伴和员工的美好生活不懈努力

Wixhc芯合成科技致力于成为世界上最大的CNC公司使其成为世界上最值得信赖的公司

助您的生意更上一层楼

哪里有运动控制哪里就有Wixhc芯合成科技的产品我们已逐渐成为数控CNC领域最具影响力的品牌之一不断为客户和投资者创造最大价值携手并进共同发展共同进步聚合核心技术应用于产品为广大客户及员工的美好生活不懈努力

Mësoni më shumë rreth nesh

芯合成科技新闻

近年来公司不断获得多项专利核心技术我们在用户反馈产品应用技术创新等方面取得了新突破正大步向更高更远目标迈进

E rëndë! Teknologjia kryesore agregate,Core Synthesis është autorizuar sërish nga patenta kombëtare!

21 shtator, 2022|lajmet e kompanisë|

角逐工业领域“智”高点 芯合成科技创新不止步 在近十年的发展历程中 芯合成始终以技术为先 不断加大技术研发力度 致力于工业产品的革新与进步 并于2022年上年度 再获得两项专利授权 《一种自动切割控制器》 专利号:ZL2022 2 1175338.7 Data e njoftimit të autorizimit:2022年08月30日 授权公告号:CN 217318683 U 《一种工业无线遥控器》 专利号:ZL20222

Klikoni në dyqanin zyrtar të Taobao për të hyrë

4 mars, 2022|lajmet e kompanisë|

2022fillimi i vitit të ri,fillimi i vitit të ri,fillimi i vitit të ri,fillimi i vitit të ri、Adresa e prodhimit u zhvendos zyrtarisht në Portin e Ndërmarrjeve të Shkencës dhe Teknologjisë në qytetin Mjekësor Chengdu - Parku Industrial Liandong U Valley,fillimi i vitit të ri、fillimi i vitit të ri,fillimi i vitit të ri。 fillimi i vitit të ri,见证芯合成的发展与壮大吧! 芯合成办公大楼 会议室 生产区 打包区仓储区 【关于芯合成】 “聚合核心技术,fillimi i vitit të ri,fillimi i vitit të ri,Përqendrohuni në kërkimin e transmetimit të të dhënave pa tel dhe kontrollit të lëvizjes,Angazhuar në telekomandë industriale、Rrota dore elektronike pa tel、Telekomanda CNC、Karta e kontrollit të lëvizjes、Sistemi i integruar CNC dhe fusha të tjera。Ne jemi në industrinë e mjeteve CNC、Njoftime、Guri、metali、Qelqi dhe industritë e tjera të përpunimit u ofrojnë klientëve konkurrencën kryesore të teknologjisë、çmim i ulët、performancë e lartë、Produkte të sigurta dhe të besueshme、Zgjidhjet dhe shërbimet,Bashkëpunim i hapur me partnerë ekologjikë,Vazhdoni të krijoni vlerë për klientët,Çlironi potencialin pa tel。 【产品展现】 工业遥控器 点击查看 > > > >

哇-我不知道还能说些什么这是我见过的最好的产品我是一家国际集团公司的技术总工程师这个产品令我非常吃惊

Përbindëshat e marketingut, 前一位客户

Wixhc团队给我最大的感受是提供出色的技术支持和完善的售后服务用心倾听用户的意见并不断改进和提高产品

Stephen Cronin, 国际知名CNC公司首席技术官

Ejani bashkohuni në radhët e 10,000+ klientëve të kënaqur në mbarë botën!

现在咨询及购买!

Mirësevini në Teknologjinë Xinshen

Core Synthesis Technology është një kompani kërkimore dhe zhvillimore、prodhojnë、Shitjet si një ndërmarrje e teknologjisë së lartë,Përqendrohuni në kërkimin e transmetimit të të dhënave pa tel dhe kontrollit të lëvizjes,Angazhuar në telekomandë industriale、Rrota dore elektronike pa tel、Telekomanda CNC、Karta e kontrollit të lëvizjes、Sistemi i integruar CNC dhe fusha të tjera。Ne falënderojmë të gjithë sektorët e shoqërisë për mbështetjen e tyre të fortë dhe kujdesin vetëmohues,Faleminderit punonjësve për punën e tyre të palodhur。

Lajmet e fundit zyrtare në Twitter

Ndërveprimi i informacionit

Regjistrohuni për të rejat dhe azhurnimet më të fundit。mos u shqeteso,Ne nuk do të dërgojmë spam!